Obavijest učenicima o Erasmus+ projektu CAT

Autor: Administrator , 28. 10. 2018.

POMORSKO-TEHNIČKA ŠKOLA DUBROVNIK

Miljenka Bratoša 4, 20000 Dubrovnik

tel.: +38520435987, e-mail: tajnistvo.pomorskaskola@gmail.com

OBAVIJEST ZA UČENIKE

POZIV ZA SUDJELOVANJE U ERASMUS+ PROJEKTU

Agencija za mobilnost i programe Europske unije odobrila je Pomorsko-tehničkoj školi Dubrovnik projekt mobilnosti učenika i nastavnika za aktivnost KA1 u području strukovnog obrazovanja i osposobljavanja programa Erasmus+.

Tema projekta je Kibernetička napredna tehnologija (CAT) i predviđeno je obavljanje dvotjedne praktične nastave robotike u Školskom centru Ptuj (Slovenija). Mobilnost je namijenjena učenicima drugih i trećih razreda školske godine 2018./2019. u zanimanjima: računalni tehničar za strojarstvo i elektrotehničar. Projekt će se provoditi tijekom školske godine 2018./2019., mobilnost uključuje ukupno 8 učenika, a predviđena je za veljaču/ožujak 2019.

Nakon prikupljanja prijava, učenici – sudionici projekta odabrat će se prema sljedećim kriterijima:

• vladanje, vještine i motivacija (intervju s projektnim timom)
  • znanje engleskoga jezika
  • poznavanje struke, vježbe i praktična nastava u školi.

Učenici koji imaju ocjenu „loše“ iz vladanja, izrečenu odgojnu mjeru ukora Razrednog vijeća ili opomene pred isključenje zbog ponašanja, nemaju pravo sudjelovati u projektu.

Troškovi priprema i boravak učenika u inozemstvu bit će plaćeni iz sredstava odobrenih za projekt.

Prijavnice za sudjelovanje u aktivnosti mobilnosti mogu se preuzeti radnim danom u tajništvu Škole, a ispunjenu prijavnicu potrebno je predati u tajništvu do 7. studenoga 2018.

O testiranju će prijavljeni učenici biti obaviješteni naknadno, a rang-lista s bodovima bit će objavljena na oglasnoj ploči i mrežnoj stranici Škole.

Antonio Lučić, prof.

« Travanj 2024 »